O NAS

Nasza pasja to połączenie technologii i rolnictwa, którą pielęgnujemy nieustannie od wielu lat.

Pragniemy tworzyć firmę świadczącą najwyższej jakości usługi i zarażać swoim zamiłowaniem do innowacyjnych rozwiązań. Dzięki doświadczeniu oraz umiejętnym rozpoznawaniu potrzeb naszych klientów dostarczamy skuteczne i nieskomplikowane metody wykonywania usług.

Fundamentami prowadzonej przez nas działalności jest misja zdefiniowana w trzech, krótkich zdaniach:

  • Wyjątkowe usługi
  • Najnowocześniejsze technologie
  • Największa satysfakcja klientów

Tomasz

założyciel
  • 737 457 009
  • biuro@przydatnydron.pl
Zamiłowanie do i technologii zrodziło się we mnie w latach dzieciństwa, kiedy wychowywałem się na gospodarstwie rolnym na Piekarach położonych w pobliżu miasta Gniezna. Gdzie rozwijałem swoje zainteresowanie związane z technologią po przez konstruowanie prostych zabawek z wykorzystaniem elektroniki, obwodów elektrycznych, a w dalszych latach również DJ’owanie. Od zawsze marzyłem o stworzeniu własnej firmy opartej na fundamentach nowych technologii. Urzeczywistnienie moich marzeń stało się możliwe dzięki determinacji i prawdziwej pasji, którą pielęgnowałem podczas studiów na Politechnice Poznańskiej, kończąc kierunek budownictwa. Po upływie kilku lat powróciłem do rodzinnych Piekar wraz z całkowicie odmienioną perspektywą i cenną wiedzą, które umożliwiły mi kontynuowanie dalszegorozwoju. Idea założenia firmy technologicznej to owoc wieloletniej pracy oraz autentycznego zamiłowania wyznaczającego ścieżkę mojej kariery. W taki sposób powstał wyjątkowy pomysł na świadczenie usług dronami i tym samym rozpoczęcie działalności firmy Przydatny Dron.
Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.